Biuletyn Instruktażowy 2mag Mix 1

Biuletyn Instruktażowy 2mag Mix 1 jest dostępnym online narzędziem, które służy do tworzenia i wykonywania instrukcji do mieszarek 2mag. Dzięki temu narzędziu możesz tworzyć szczegółowe instrukcje dotyczące użytkowania mieszarek i ich funkcji. Biuletyn Instruktażowy 2mag Mix 1 zawiera wszystkie potrzebne informacje i wskazówki, aby w pełni wykorzystać możliwości mieszarek. Narzędzie to jest przyjazne dla użytkownika i szybkie w obsłudze, a jego intuicyjny interfejs pozwala na łatwe przeglądanie instrukcji. Biuletyn Instruktażowy 2mag Mix 1 jest skutecznym narzędziem do tworzenia instrukcji, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości mieszarek i zapewniają użytkownikom komfortowe i bezpieczne użytkowanie.

Ostatnia aktualizacja: Biuletyn Instruktażowy 2mag Mix 1

Mieszadło magnetyczne MIX 1 eco:

Mieszadło magnetyczne do 3l objętości mieszanej cieczy, przeznaczone do cieczy o wysokiej lepkości. Przystosowane do agresywnych cieczy. 

 • Ilość miejsc:1
 • Mieszana objętość: 1 - 3, 000 ml
 • Zakres prędkości: 120 - 1, 400 rpm
 • Moc mieszania: 10 W
 • Obudowa: Stal nierdzewna
 • Warunki użytkowania: -10 °C do +50 °C (80% wilgotności)
 • Dane elektryczne: 100-240 V / 50-60 Hz / 0. 7 A
 • Wymiary (szer x gł x wys): 120 x 120 x 35 mm
 • Kategoria ochrony: IP 64
 • Waga średnia: 1. 7 kg
 • Nr. katalogowy: 30101

Do właściwej pracy mieszadła niezbędne są dipole dostępne na zamówienie.

Mieszadło (jednostanowiskowe/wielostanowiskowe): jednostaniskowe

Maksymalna objętość cieczy (l): 3;

Szerokość całkowita (mm): 120;

Głębokość całkowita (mm):

Wysokość całkowita (mm): 35;

Masa (kg): 1, 7;

Brak akcesoriów

Brak materiałów dodatkowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w następującym zakresie: imię i nazwisko, tytuł naukowy/zawodowy, adres i dane miejsca pracy, nr telefonu, adres poczty elektronicznej celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych (między innymi ofert, promocji, itp. ) drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. (tekst jednolity: Dz. U. Dz. z 2016 r. poz. 1030 z późn. zm. ) o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”). Dane zostały podane przeze mnie dobrowolnie. Zapoznałem (-am) się z polityką prywatności zamieszczoną na stronie spółki w zakładce Warunki sprzedaży i polityka prywatności (RODO).

Strony dostępne w domenie www. gov. pl mogą zawierać adresy skrzynek mailowych. Użytkownik korzystający z odnośnika będącego adresem e-mail zgadza się na przetwarzanie jego danych (adres e-mail oraz dobrowolnie podanych danych w wiadomości) w celu przesłania odpowiedzi na przesłane pytania.Szczegóły przetwarzania danych przez każdą z jednostek znajdują się w ich politykach przetwarzania danych osobowych.

Wszystkie treści publikowane w serwisie są udostępniane na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa - użycie niekomercyjne - bez utworów zależnych 3. 0 Polska (CC BY-NC-ND 3. 0 PL), o ile nie jest to stwierdzone inaczej.

Biuletyn Instruktażowy 2mag Mix 1

Bezpośredni link do pobrania Biuletyn Instruktażowy 2mag Mix 1

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Biuletyn Instruktażowy 2mag Mix 1